Reklama Rzeszów

Spis treści

Citylight Rzeszów - M3 Reklama

Rzeszów jest największym miastem na podkarpaciu, liczy ok. 200 tyś. mieszkańców. Przez wielu nazywany jest centrum ekonomicznym i kulturalnym Polski południowo-wschodniej. Miasto wyróżnia się swoją innowacyjnością, wsparciem dla startupów oraz najwyższą w Unii Europejskiej liczbą studentów przypadających na 1000 mieszkańców (353).

Agencja reklamowa Rzeszów – czy jest mi potrzebna ?

Każda agencja reklamowa lub studio reklamy zapewnia, że ma wieloletnie doświadczenie, profesjonalną obsługę, indywidualne podejście, szybką realizację zleceń, ofertę dostosowaną do potrzeb klienta, tylko czy na pewno?

Na szczęście agencja reklamowa nie jest koniecznością, jesteśmy przekonani, że przy odrobinie zaangażowania możemy poradzić sobie bez niej.

Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat samej reklamy.

Jak się reklamować ?

Jak zdobyć klientów zanim zrobi to konkurencja ? Jak przekonać ich do naszych usług? Jak wyeksponować naszą firmę na jak największa liczbę odbiorców? Opcji do wyboru mamy wiele, ale która okaże się najbardziej skuteczna w przypadku naszego biznesu?

Na te i jeszcze wiele innych pytań będziemy musieli odpowiedzieć sobie sami. W zależności od celów jakie chcemy osiągnąć możemy wybrać:

1. Reklamę w Internecie (Google, Social media, Seo)

2. Reklamę zewnętrzną (Billboardy, tablice reklamowe, wydruki wielkoformatowe, banery, litery przestrzenne, kasetony, reklamę na samochodach, telebimy, citylighty klasyczne lub w wersji Digital)

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o rożnych nośnikach, zapraszamy do artykułu o reklamie zewnętrznej.

Reklama Rzeszów – reklama w Internecie

Tak jak w każdym innym miejscu na ziemi, tak samo w Rzeszowie skutecznym rozwiązaniem będzie reklama w sieci. Uwagę powinniśmy zwrócić na 3 obszary:

  1. Social media ( Facebook, Instagram, LinkedIn)

  2. Sieć wyszukiwania (Google Ads)

  3. Własna strona internetowa

Jeżeli sami nie potrafimy obsługiwać systemów reklamowych na Facebooku i LinkedInie jesteśmy zmuszeni skorzystać z pomocy freelancera lub agencji marketingowej.

Koszt obsługi takich kampanii waha się w przedziale 600-5000 zł. Należy oczywiście pamiętać, że do tego musimy doliczyć nasz budżet reklamowy, który zazwyczaj jest wielokrotnością sumy, która płacimy za obsługę.

Podobnie wygląda sytuacja z reklamą w popularnej wyszukiwarce Google. Jeżeli system Google Ads jest nam obcy, po pomóc musimy zgłosić się do profesjonalistów.

Średnie koszty za obsługę są bardzo zbliżone do kampanii w social mediach i jest to od 500zł do 4000zł. Cena zależy od złożoności naszego przedsięwzięcia ( czy mamy zamiar reklamować pojedynczą usługę czy sklep internetowy zawierający setki produktów).

Ostatnim sposobem jest stworzenie własnej strony internetowej i poprzez działania SEO, ściąganie bezpłatnego ruchu na stronę. Koszt stworzenia strony internetowej dla małej lub średniej firmy w 2023 r. waha się w przedziale od 1300 zł do 5000 zł netto.

Po utworzeniu strony musimy zacząć tworzyć na nią wartościowe treści, które przyciągną potencjalnych klientów. Aby zająć najwyższe pozycje w wyszukiwarce musimy oczywiście też zadbać o jak najwyższy autorytet domeny ( wartość strony w Google). Jeżeli nie potrafimy sami pisać ciekawych artykułów ani optymalizować strony pod kątem SEO, kolejny raz potrzebujemy kogoś kto zrobi to za nas. Za pozycjonowanie strony przyjdzie nam zapłacić od kilkuset złotych do nawet 10 tyś. miesięcznie.

Reklama Rzeszów – reklama zewnętrzna

Dlaczego wybrać M3 Reklama

Oferta na każdą kieszeń

Na naszą nośniki mogą sobie pozwolić nie tylko duże korporacje, jesteśmy otwarci na średnie i małe przedsiębiorstwa. Z naszych usług korzysta coraz więcej jednoosobowych firm. Jedno wyświetlenie kosztuje       5 groszy.

Najlepsze miejsca w Rzeszowie

Według Zarządu Transportu Miejskiego liczba pasażerów podróżujących z przystanków na których usytuowana są nasze nośniki waha się pomiędzy 480 a 560 tyś. ludzi miesięcznie.

Z danych Miejskiego Zarządu Dróg wynika, że w pobliżu naszych urządzeń przejeżdża 5 041 020 pojazdów miesięcznie.

Multimedialne, przyciągające uwagę nośniki

Dwustronne urządzenia w kształcie klasycznego Iphona sprawiają, że nie sposób przejść koło nich obojętnie. Przyciąga nie tylko ciekawy design ale także reklama świetlna w jakości obrazu Full HD.

Sam decydujesz ile razy zmieniasz kreację

Możesz zmieniać spoty dowolnie, w zależności od swoich potrzeb. Nagle wchodzi nowa akcja promocyjna? Żaden problem! 

Nie musisz zatrudniać drogich specjalistów

W przypadku korzystania z naszych usług nie interesuję Cię nic poza dostarczeniem spotu lub planszy do wyświetlania. Chociaż w tym też możemy Ci pomóc. Projekt może zrobić nasz wykonawca.

Łatwy sposób kontroli

Można poprosić o sesję zdjęciową lub raport wyświetleń, a także przyjść każdego dnia i zobaczyć czy reklama się wyświetla. W przypadku Internetu wiążę się to z większymi problemami, ponieważ ciężko kontrolować kogoś z materii o której nie mamy kompletnie pojęcia. Zobacz nasze realizacje tutaj.

Zapraszamy do Współpracy

Sprawdź nośniki w Rzeszowie

Scroll to Top