Digital citylight

Digital citylight - M3 Reklama- Reklama Rzeszów

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą reklamową z branży digital out of home. Stawiamy na reklamę cyfrową, która stwarza najwięcej możliwości. Tworzymy koncepcje, budujemy kampanie, rozwiązujemy problemy. Najważniejsza dla nas jest oryginalność i dotrzymanie danego słowa. Wierzymy, że sprzedaż zaczyna się zanim klienci zdążą pomyśleć o potrzebie. Rozumiemy, że Digital citylight  stanowi podstawę outdoorowych działań marketingowych w dzisiejszym cyfrowym świecie.

Citylight – Wygląd

Nasz produkt przyciąga uwagę przechodniów, ponieważ jest bliźniaczo podobny do starszych modeli kultowego Iphona. Wyposażony jest w dwa ekrany o przekątnej 55 cala. Sercem urządzenia jest system operacyjny android. Stawiamy na dwustronne urządzenia, ponieważ Twój klient nigdy nie idzie tylko w jedną stronę.

Citylight – Wykorzystanie szyb hartowanych

W celu zwiększenia Waszego bezpieczeństwa do produkcji naszych urządzeń wykorzystywane jest szkło hartowane. Dzięki takiemu rozwiązaniu w przypadku rozbicia szyba rozpada się na kawałki o tępo zakończonych krawędziach. Urządzenie posiada wymagane atesty państwowych instytucji.

M3 Reklama - Citylight LCD - szkło hartowane

Problemy poprzedników

Każdy z nas niejednokrotnie widząc w oddali telebim miał problem z dostrzeżeniem prezentowanej treści. Powody były różne, słaba jakość obrazu, mała czcionka lub mocne słońce, które oślepiało nas gdy tylko podnosiliśmy wzrok.

Wszyscy widzieliśmy citylight lub billboard z wypalonym od słońca plakatem, oklejone słupy nieaktualną już od kilku lat reklamą czy szwankujące oświetlenie mające nadać mu czytelność po zmroku.

Zarówno jedna jak i druga forma reklamy czasy świetności ma zdecydowanie za sobą.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat billboardów.

Nowoczesne technologie – Nasza oferta

Reklama skłania się ku rozwiązaniom cyfrowym. Digital citylight to gwarancja najwyższej klasy ekranów w rozdzielczości Full HD. Żywy, ruchomy przekaz w Twoim najbliższym otoczeniu. W erze smartfonów tylko on może powalczyć o Twoją uwagę. Dzięki jasności na poziomie min. 2400 cd/m2 reklama jest widoczna nawet w pełnym słońcu. Na razie urządzenia tego typu są kroplą w morzu potrzeb ale w najbliższych latach staną się dostępne w całym kraju. 

Reklama na Digital citylight – Lokalizacja urządzeń

Nikt nie ma wątpliwości, że w reklamie oprócz dobrego pomysłu najważniejsza jest lokalizacja nośnika. Dlatego staramy się aby nasze urządzenia stały:

  • w centrach miast,
  • przy centrach handlowych,
  • w pobliżu stadionu,
  • przy najbardziej ruchliwych przystankach,
  • najbardziej uczęszczanych miejscach przez pieszych,
  • w pobliżu dworca, żeby dotrzeć do wszystkich pasażerów komunikacji miejskiej.

 

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie mogą być Wasi potencjalni klienci !

Cel – jak działa reklama ?

Reklama ma zadanie budować wizerunek, zwiększać świadomość marki a także tworzyć poczucie przynależności wśród klientów. Czynnikiem gwarantującym sukces jest umiejętne połączenie sloganów z wyświetlanym obrazem. Jeśli uda nam się stworzyć historię, obraz w głowie klienta jak wykorzystuje on nasz produkt, sukces mamy niemal zapewniony. Wzbudzenie potrzeby posiadania jest najważniejszą częścią działań reklamowych. Kliknij jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat reklamy.

M3 Reklama - Citylight LCD - cel reklamy

Jakie zalety ma nowa technologia?

Według agencji badawczej Kantar największymi zaletami DOOH wybranymi przez ludzi są: ekologiczność urządzeń, krótki czas trwania spotu, ruchomy obraz oraz zawsze aktualny przekaz.

Scroll to Top